Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Kislányom 2. foga jött ki...

Kislányom 2. foga jött ki (rettenetesen szenvedett ezzel is, mint az elsővel). Mi van olyankor, ha ferdén jön a foga? Alul bújt ki a metszőfoga, de ami most jött ki mellette az nem ugyanúgy áll, hanem ferdén.

Figyelt kérdés

Apukàja csalàdjàban mindenkinek kuszàk a fogai,mindenkinek van pl farkasfoga, ez oké biztos lesz a lànyunknak is. De ez hogy ferdén jön a foga nem tetszik. _ / kb ìgy néz ki felülről(csak,hogy lehessen érteni. Ismerősök azt mondjàk ez még csak tejfog,alakul,mozgékony stb. Dokihoz még nem lehet vinni csak 1,5 évesen. De akkor gondolom alakìtható a dolog. Hàziorvos szerint,védőnő szerint se foglalkozzak addìg vele amìg nem bújt ki teljesen.

Valakinél ilyen?(Nem paramami vagyol, mert van egy fiam is, neki nagyon szép fogai vannak, gyönyörű sorban egymàs mellett is jöttek ki,csak szeretném tudni,hogy ez màr jel arra,hogy mit vàrhatunk)


2016. dec. 5. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez meg valtozni fog ahogy sorban jonnek majd a fogai. Lanyomnak a maradando fogai jottek teljesen ferden alul feul, fraszt kaptam hogy milyen lesz, foleg hogy a vilagon senkinek a csaladban nincsenek ilyen fogai. Aztan lassan ahogy nott a tobbi rendezodtek ezek is. A vedonot vagy gyerekorvost megkerdezheted, ok sokmindent lattak mar.
2016. dec. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ez kicsit megnyugtat.
2016. dec. 5. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Kislanyomnak is igy indult alul! Na megkerdeztem a dokit, csak legyintett...:) szoval mire kinott teljesen szepen egy vonalba kerult a masikkal!:))
2016. dec. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi:-)
2016. dec. 8. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!