Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Kinek hogyan viseli/viselte a...

Kinek hogyan viseli/viselte a babaja az elso fogakat?

Figyelt kérdés
Letezik, hogy a babam (15 hetes) 4-5 napig kb 24 orabol kb 10 sirdogal (tobbiben eszik vagy alszi) de ugy hogy nem lehet letenni. :-/ Ha kezben van akkor minden ok. Aztan 3-4 nap mintha kicsereltek volna. Kicsit kimerito az egesz napos nyafkazas. :-/

#fog #sírás #nyafogas
2016. dec. 16. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A fogakat észre sem vettük, csak azt hogy 8 hónaposan koppant az építőkocka a szájában.

Nem csak a foga lehet.

De ha most épp arra van szüksége hogy veled legyen, akkor add meg neki. Hiszen ha kézben semmi baja, akkor nem hiszem hogy a foga lenne.

2016. dec. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Délelőttönként elég volt lekötni, de délutánra már csak a járkálás nyugtatta meg 1-1 hétig mindkét fognál. Nagyon nehezen viselte őket. Neki már a 4. kisörlő jön de egy se viselte meg annyira, mint az első 2 foga. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy 7 hónapos korig hasfájós volt, az első fogak 6 hónapos korában jöttek, de azóta is fáj a hasa de csak az áttörés előtti időben, a puffadás nála a fogzás jele, aztán ha nem puffad tudom, hogy egyelőre nem lesz másik foga.
2016. dec. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az en babam is csak cicin/olben volt el ilyen idosen - mara mar 11 honapos, imad egyedul jatszani, jarkal szobarol szobara es egyedul elvan orakig. Persze en is jatszom vele, de nem igenyli, hogy allandoan vele legyek.

A foga 7.5 honaposan jott ki, pedig en is azt hittem, hogy koran fog, mert tenyleg nagyon nyugos volt annyi idosen, es a nyala is folyt + okle allandoan a szajaban. Ugyhogy nem biztos, hogy a foga.

2016. dec. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja es nem viselte meg soha a fogzas napkozben, de ha ejjel 1 alkalommal felebred nagyon nagyon ritkan, akkor tuti, hogy par napon belul uj fogat fogok talalni :D
2016. dec. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nalunk is eleg sok jel utal a fogzasra ( nyalzas, mindig ragcsal foleg az oklet, neha piros a pofija es piszkalja a fulet na meg rosszabbul eszik.) De kozel nem biztos h jon a foga. Amikor sirdogal egyertelmu hogy felveszem. Csak az a felelmem ezzel hogy el lesz kenyeztetve. Vagy tul kicsi meg ehhez? :-/
2016. dec. 16. 15:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idosen azt mondjak, hogy meg nem lehet elkenyeztetni. Es mondom, nekem is ennyi idosen olben volt csak el a babam, sot rengetegszer aludt a hasamon, mert amint letettem a kisagyba felebredt es orditott. Ejjel nagyreszt kisagyban aludt, de napkozben nagyon ritka volt. Sot, volt egy 4-5 napunk, amikor ejjel csak a pihenosszekeben aludt (hatra lehetett donteni teljesen, tehat fekudt, nem ult). Szornyu volt, de ehhez kepest most majdnem 11 honapos, kb 3 honapja egyedul alszik el napkozben is es este is, nem kel ejjel csak 1-2 alkalommal, amikor fogzik, es remekul el van egyedul. Tehat o nem lett elkenyeztetve.
2016. dec. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én már három és fél hónaposan azt hittem, hogy a foga... Annyira nyaladzott, tünetei voltak. Aztán csak 5és fél hósan jött ki a fog. Egyszerre kettő. 3 napig volt nyűgös, csak mellen volt el este, nagyon éberen aludt. Napközben könnyebb volt, neki is a délutánok voltak a nehezebbek.


Szóval nem biztos, hogy a foga. Legyen ölben. Esetleg hordozót használj, nálunk az bevált. Így együtt porszívóztunk, teregettünk stb. s nem volt nyűgös.

2016. dec. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!