Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 10 hónapos, másfél fog,39...

10 hónapos, másfél fog,39 fokos láz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kislányom 10 hónapos, egy foga kint van, a második most bújik!

Fogzástól lehet 39 fokos láza?

(levonva) :(


Múlt héten hörgőgyulladása volt, abból tökéletesen meggyógyult. Nem köhög, orr picit folyik, eszik, iszik, jókedvű.


Menjünk ügyeletre?

Köszi ha segítetek!


2016. dec. 31. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogzás nem okoz lázat. Én egy csecsemőt biztos ügyeletre vinnék ilyen magas lázzal.
2016. dec. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem igazan.

Csillapitsd a lazat, nem kell egybol orvoshoz rohanni.

2016. dec. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az en dokim szerint fogzastol csak kisebb láz lehet.38 felett már biztos hogy nem csak a fogzas miatt van. En a biztonság kesvéért elvinném az ügyeletre
2016. dec. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Snorri ***** válasza:
Igen, fogzás csak hőemelkedést okoz. Én elvinném az ügyeletre, mert én félek ilyenkor az éjszakától. Az én fiam láza felszökik, és nehezen megy le, jobb, ha van itthon mindenből, felírnak cataflamot, vagy flamborint, és nem kell aggódni, hogy esetleg olyan áll a háttérben, amit konkrétan kezelni kell antibiotikummal.
2016. dec. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyen magas lázat biztos, hogy nem fogzás okoz.

Az is lehet, hogy mégsem gyógyult meg rendesen, ha még folyik az orra, azt sem tartanám kizártnak, hogy nem szelel rendesen az orra, nem áramlik rendesen a levegő az arcüregében, ami okozott egy savós középfülgyulladást, ami nem játék, és az okozhat ilyen magas lázat.

Vagy esetleg torokgyulladása lett, az sem kizárt.

Tehát ezt mindenképpen valamilyen gyulladás okozza.

Szóval menjetek igen, ügyeletre.

2016. dec. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok?
2016. dec. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Végül ünnep ide-vagy oda, felhívtam a gyerekorvost a privát számán.

Azt mondta, hogy ha nem köhög, eszik-iszik-jókedvű, nyugodtan alszik akkor nyugi van. nem kell ügyeletre menni. Lázat is csak 39 felett csillapítsak (vagy ha nagyon rosszul viseli)

2 nap után magától megszünt. Tegnap látta doki, fülész. Semmit nem talált.

Brutál vírusok vannak most azt mondták...

2017. jan. 3. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!