Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Anyukák, az utolsó fogacskák...

Nikch kérdése:

Anyukák, az utolsó fogacskák kibújását hogy viselte a gyerkőc?

Figyelt kérdés
Múlt héten elkezdett folyni a fiam orra,köhögött is,de nem túlzottan. Kikezeltük antibiotikummal,amitől szájpenésze lett,egy egész kis folt. A héten ismét elkezdett köhögni,folyik az orra,de csak vízszerű. Az orvos megvizsgálta,a tüdeje tiszta, a torka nem piros. Köptetőt és vírusölőt kap már három napja. Kijött még két kis pötty szájpenész,amit ugyancsak kenegetek. Most olyan szinten köhög és tüsszent,hogy be nem áll a szája. Láza nincs,folyton játszik látszólag semmi baja. Kicsit romlott az étvágya,az imént pedig zöld színű hasmenése volt. A szemfogak előbújása nagyon megviselte, hányt is,hasmenése volt. Volt olyan is,hogy naponta tizszer ment a hasa,mégse találtak nála semmi fertőzést,az orvos magabiztosan kijelentette,hogy a foga miatt beteg,azonban most tanácstalan vagyok. Allergia lehet, vírus vagy a fogzás? Az orvos azt mondja várjunk pár napot.

2017. márc. 23. 16:29
 1/2 A kérdező kommentje:
A négy hátsó fogból egy van kibujva,egy pedig félig.
2017. márc. 23. 16:48
 2/2 anonim ***** válasza:

az utolsó 4et észre sem vettem,hogy mikor bújtak ki.Mkor nevetett egy nagyott akkor láttam,hogy kint van3 és a 4ik is készülőben.

Az első 8nál voltak nagy fájdalmai.

2017. máj. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!