Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Kislanyom 21 honapos lesz....

Kislanyom 21 honapos lesz. Vajon a foga miatt lazas? Vagy ez mas? Meddig tart?

Figyelt kérdés

Mult heten csunyan kohogott,az javult ,el is mult tulajdonkeppen,de azota is nathas. Kozben kijott egyik also szemfoga,a masik mar egy honapja kibujt,akkor nem volt semmi baja,max nyugoskodes,nem alvas. De mivel o meg eddig egy ejszakat sem aludt at ,igy ez nem meglepo. Most sem alszik,alig eszik,folyton valamit rag. Azt vettem eszre hogy feher lett a felso szemfogaknal is az inye,de mintha hatso orloi is jonnenek,sot alul olyan mintha mar lyukadna at egy ponton az inye! Attol lehet lazas? Csutortok ota, vagyis 3.napja tart,38,5-38,8 koruli kb,de alig tudom merni.Irto sokat sir es folyton cicizne...meddig "normalis"a

lazas allapot!? csutortokon latta doki,de nem latott semmit,minden rendben volt,csak lazcsillapitot irt,de nem mondta hogy ez meddig tarthat...:/


2017. ápr. 22. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem ez a fogától van szegénykémnek,pláne hogy több jön egyszerre.ha 3 napnal zovabb tart a láz én visszavinném a dokihoz!
2017. ápr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
pont 3 napig tartott, egyik foga valszeg attort,de a tobbi meg nem...bar nem igazan engedi megnezni
2017. ápr. 25. 06:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Nah akkor tuti a fogacskájátol volt!
2017. ápr. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!