Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mondja meg már valaki, hogy...

Mondja meg már valaki, hogy mennyi idő kell amíg kinő a babának a foga?

Figyelt kérdés

2018. aug. 30. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
mármint mire áttör? nekem 1-2 éjszaka alatt áttört onnantól hogy már látszott az él az így alatt...de ha arra gondolsz mennyi idő mire foga lesz...a nagyob blányom első foga 14 hónapos korában tört át. a másik lányom 11 hónapos volt az első fognál
2018. aug. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
*nem nekem nyilván, hanem a gyerkeknek
2018. aug. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt olyan foga amivel megszenvedett, vilt amit észre sem vettünk, higy itt van
2018. aug. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Látszik az íny alatt a fog, még nem törik át: átlag 3 hét. De volt fog ami stagnált így 1 hónapig is. Volt ami meg pár nap alatt kint volt, nem is nagyon látszott előtte.

Áttörik a fog: keskeny fog átlag 2 nap, rágó fogak akár 1 hét alatt.

Teljes nagyságában kint van a fog az áttörés után: átlag 1 hónap.


A fiam esetében így volt körülbelül. De megesküdni nem esküdnék meg rá.. Emlékezetből írom.

2018. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan hogy kell értelmezni a kérdésed, de 2,5-3 éces korára lesz meg mind a 20 foga, a többit megírták, de nagyon változó gyerekenként.
2018. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az én kisfiam most pont fogzik. Az alsó kettő metsző már 2 nap után feherzett az íny alatt,szinte észre se vettük,egy héten belül kint volt.Most 5 hónapos múlt és már 2 hete szenved a felső kettővel,de egyelőre még semmi jele,hogy áttörnének,csak a duzzadt foginy... Védőnő nekem azt mondta egy hét,de akár egy hónap is lehet egy fog.Masfel éves korára kb mind meglesz.Mi mondjuk hamar megkezdtük..
2018. szept. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!