Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Nem lesz kesobb baj ebbol a...

Nem lesz kesobb baj ebbol a fogtzasnal?

Figyelt kérdés
2 eves mult gyermekem.felul ketto fogat hamarosan kihuzzak.pedig teat osszesen ket alkalommal ivott eddig, ami kamillatea volt. Edesseget sem kapott, csak alig. Nem ertem mitol romolhatott meg a foga.Felek ha kihuzzak, kesobb valami baj lehet.
2018. nov. 5. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hogy jön ide a tea? Egyébként 6-7 évesen semmit nem fog számítani, hogy 4 éve kihúztak 1-2 fogat.
2018. nov. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem beszédfejlődés szempontjából lehet lényeges, de nem vagyok logopédus, inkább egy szakembert kérdezz meg erről.

A maradandó fogakat nem befolyásolja.

2018. nov. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

De, lehet baj.

A tejfogaknak helymegtartó szerepük van (összecsúszhat később a maradandó), ezért csak végső esetben szokták eltávolítani.

Én kikérnék egy másodvéleményt egy olyan fogásztól, aki fogszabályozással (is) foglalkozik.

2018. nov. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem hagynám elsőre, hogy kihúzzák.Fogmegtartó kezelést szoktak alkalmazni.
2018. nov. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!