Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzáskor az éjszaka többször...

Fogzáskor az éjszaka többször jelentkező hasmenés is normális?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6. napja megy a hasa. De éjszaka is többször erőlködik, nyom, nem tud nyugodtan pihenni. Nemrég beteg volt, erősen taknyos, de csak Sinupret, C vitamin kombót javasolt rá a doki. Beszéltem az orvossal a napokban a hasmenésről, de azt mondta nem valószínű hogy vírus okozza, mert az nagyon bűzös hasmenést eredményez, ellenben a fogzóssal. Hétfőn zöld, nyálkás volt neki, a napokban vizes, sárgás. Smectát javasolt az orvos, azt már adtam neki. Bekukkoltam a szájába, de se dudort, se fehéredést nem látok sehol. Egyébként vegyesen van táplálva. Kevés saját anyatejem van sajnos, mellé kap más anyától származó tejet, és tápszert is. Eddig ez nem okozott gondot nála. Szerintetek okozhat ilyen mértékű, napi 8-10 hasmenést is a fogzás, beleértve az éjszakákat is?
2019. jan. 9. 10:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Nekem eléggé nehezen fogzós a lányom, nagyon tud szenvedni tőle, de max picit lazább a széklete ilyenkor, sosem nyálkás vagy kifejezetten vizes. A kapott anyatej tárolásának néznék utána a helyedben.
2019. jan. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!