Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » A fogzásra szánt homeopátiás...

A fogzásra szánt homeopátiás bogyókat anyatejben is fel lehet oldani?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak egy kevés vizet írnak csak kíváncsi lennék
2019. jún. 21. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem fog használni, teljesen mindegy mibe kevered bele.
2019. jún. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért ne használna?
2019. jún. 21. 09:13
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Persze. Meg a Tictacot is. Kb ugyanannyit ér. 😄
2019. jún. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi!
2019. jún. 21. 09:25
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

Én úgy tudom csak vízben lehet.

Amúgy meg van aki hisz benne, van aki nem. Az előző két válaszoló nyilván nem. Én igen, amit lehet homeopáiavál, gyógynövényekkel, cseppekkel, teákkal kúrálok magamon is és a gyermekeimen is. Nagyon ritkán szedünk gyógyszereket.

2019. jún. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Azért nem hiszek benne mert próbáltam. Fogzásra is semmit nem használt. Próbáltam arra is amikor nem volt hajlandó aludni a gyerekorvos arra is kiírta... Hát nem változott semmi. Sőt terhesség vége felé is szedtem a könnyebb szülés érdekében. Ennek ellenére nem tágultam csak vajúdtam huszon órát aminek császár lett a vége. Itt kapásból nem 1-2területet soroltam fel amikor csak simán dobáltam ki a pénzem az ablakon a nagy homeopátia miatt. A gyógynövényekben hiszek de ebben a humbukban nem. De szívesen olvasom majd a kommented, ha neked hatásos lesz.
2019. jún. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Mi ez a hülyeség hogy "hisz benne"? Arra ott a templom, én ha gyógysztertárba megyek akkor gyógyszert szeretnék és nem valami vackot amiben "hinni" kell.
2019. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Siman fel lehet oldani, a nemletezo gyogyhatasat egyaltalan nem rontja.
2019. jún. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!