Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Kisfiam nagyon nyugos csutorto...

Kisfiam nagyon nyugos csutortokon es vasarnap kegyetlen volt a koztes napokon jol elvolt. Ha jon a foga az meddig tart? Hany napot kell mèg megszenbedjunk?

Figyelt kérdés
Nyugos nehez elaltatni ejszaka is nehez vele, alig tudom ravenni h cicizzen stb
2019. júl. 1. 07:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Változó. A kislányom első 12 foga könnyen megvolt, most a két felső szemfoggal bő két hónapot szenvedtünk, mire áttört.
2019. júl. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az elso ketto kijott 5,5honaposan most 10,5honapos
2019. júl. 1. 07:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Még 1-1,5év, mire kijön az összes. Utána jön a dackorszak... Egyszer azt mindták nekem, hogy az első 20 év a legnehezebb :)
2019. júl. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Marmint azt kerdeztem, hogy mennyi ido mire kijonnek a fogak az utan hogy elkezdett nyugoskodni
2019. júl. 1. 13:34
 5/5 anonim ***** válasza:
A lányom 3 hónapot nyűgösködött mire kijött a 3. és 4. foga, az első 2 előtt kb. 1 hét volt karasztrófa.
2019. júl. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!