Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Ilyen koran lehet hogy mocorog...

Ilyen koran lehet hogy mocorognak a fogcsirak?

Figyelt kérdés
A babam 33 hetre szuletett korababa,most toltotte a 13 hetet vasarnap,a korrigalt kora 6 hetes. Valamelyik nap nagyon sirt,tudtuk hogy nem a pocakja mert alapbol nem hasfajos es ha fajt is neha neki az nem ilyen volt. Nagyon nyaladzik,buborekokat csinal, a nyelvevel az also inyet szokta "piszkalni". A ragokat 1-2x elfogadta aztan nagyot harapott ra es ujabb orditasba kezdett. Ez ket napja volt,azota csak egyszer egyszer. Nezegettuk neki es kicsit ahol a ket elso foga fog kijonni ott alul kicsit kidudorodott es feher szinu. Hallottam mar hogy akar 2-3-4 honapos korban mozoghatnak a fogcsirak de a kitores johet kesobb is. Mivel korababa igy nem tudom,johet-e neki ha ezek a tunetek lathatoak? Ilyenkor a normal kor szamit vagy a korrigalt,fogzasnal?
2019. júl. 3. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet simán! Hallottam olyan babát, aki foggal született! A kislányom 2hónapos korában kezdett szenvedni tőle, de kb 8hónaposan bújt ki az első foga!
2019. júl. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hajjaj! 11 hetesen kint volt a 2 alsó a nagylányomnak. 😊
2019. júl. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lábyom 6 hósan 6 fogú volt....

1. Fog 4 hósan jött ki

Egy ideje már mozogtak azok a csírák

2019. júl. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom akkor biztosan azok mocorognak neki. Koszi mindenkinek
2019. júl. 3. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!