Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzás miatti hasmenésre mit...

Fogzás miatti hasmenésre mit lehet adni a babának? Kell egyáltalán adni valamit?

Figyelt kérdés

Tegnap 3x kakilt hígabbat. Ma is 3x(eddig). Több foga is jön. Nem hiszem, hogy más gond is lenne. Nem kapott enni semmi újat. Az étvágya is jó, a kedve is.

Inni eleget iszik. Tudok még mást tenni?

Gyerekorvost hívtam, nem vette fel. Szerintem pont nyaralni van.


2019. júl. 23. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Annyi, hogy jobban kell figyelni, krémezni a popsit, a fogzós hasmenés elég savas, gyorsan ki tudja csípni a feneket.
2019. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.Legalábbis mi egyszer se adtunk neki semmit.

Ha 5 feletti kakás pelenka szám van akkor érdemes megmutatni orvosnak, hátha valami hasmenéses vírus.

2019. júl. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ma 4 volt. Egyébként ez meddig tart? Gondolom azért nem addig míg át nem töri a fog az ínyét.

2019. júl. 23. 21:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 4-5 napig tartott aztán áttört a foga és onnantól visszatér a napi 1 kakis pelusra.
2019. júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én adtam probiotikumot, az nem árt 🙂
2019. júl. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!