Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Nagyszülői Gyes-hogy járunk...

Nagyszülői Gyes-hogy járunk jobban?

Figyelt kérdés

Jelenleg GYEDet kap a férjem, aki dolgozik. Én fizetés nélküli szabadságon vagyok,itth9n vagyok a fiammal. Visszamennek dolgozni fiam 13 hónapos korában részmunkaidőbe.

Addig anyukám vigyázna rá. Ő nem dolgozik, de mivel pár órája kiesik, gondoltam fizetnék neki. Ha a nagyszülői gyest igénybe venné, akkor a gyedet nekünk vissza kell mondani?

Az én munkába állásom egyelőre nem lesz hivatalos.


2019. dec. 16. 11:41
 1/6 anonim válasza:
Pontosan
2019. dec. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor jobban járok ha odaadom neki ezt az összeget
2019. dec. 16. 12:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy is csak akkor vehetné igénybe, ha jogosult rá, tehát dolgozik.
2019. dec. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak munkaállományban lévő nagyszülő veheti igénybe a nagyszülői gyedet és persze hogy neked vissza kéne mondanod, ugyanazt a juttatást ugyanarra a gyerekre nem vehetitek igénybe mindketten - ezt nem is tudom hogy gondoltad.
2019. dec. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem a gyedre gondoltam, hanem a gyere!
2019. dec. 17. 22:05
 6/6 A kérdező kommentje:
Gyesre
2019. dec. 17. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!