Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » 8 nap hiányzik a gyedhez,...

8 nap hiányzik a gyedhez, milyen eséllyel indulunk a méltányossági elbíráláshoz ?

Figyelt kérdés
Méltányossági gyed tapasztalatokra lennék kíváncsi. Sajnos 8 nap hiányzik. Ki mennyivel kapta meg/nem kapta meg?

2021. máj. 4. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a munkaügyiben voltam beregisztrálva a hiányzó időre és úgy kaptam gyedet
2021. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekünk visszamenőleg hiányzik :(
2021. máj. 4. 17:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem nagyon szeretik megadni. De drukkolok.
2021. máj. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnek két nap hiányzott. Nem adták meg.
2021. máj. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Ma beszéltem az ügyintézővel, ő azt mondta úgy gondolja megkapjuk. Majd megírom végül mi lett!
2021. máj. 5. 12:57
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Aki esetleg mostanság olvassa, azoknak írom, hogy nem kaptuk meg. Olyan indokokkal, hogy gyesre vagyok jogosult(ki nem?), az ügyintézőt inkább nem is jellemezném, az egész szerintem pofára megy. Ez jött le abból, amit mondott. (szerencse kell hozzá, így fejezte ki magát a hölgy.)
2021. júl. 4. 13:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen sajnos ilyenek 😢
2021. júl. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!