Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Online le lehet mondani a Gyes-t?

Online le lehet mondani a Gyes-t?

Figyelt kérdés

Szeretném lemondani, de a googleben csak az igénylést találom, ahogy ügyfélkapun is.


Most nem tudom, hogy én vagyok vaksi és nem találom hol kell, vagy nem lehet lemondani online, csak személyesen?



2021. júl. 26. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Mért akarod lemondani?
2021. júl. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Apuka igényelné helyettem
2021. júl. 26. 13:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Az eszembe sem jutott, védőnő nem tudja, vagy telefonon kérdezz rá. Vagy mit ír ki ha elkezditek neten az igénylést apa nevével, nem e dobja fel, hogy mondj le.
2021. júl. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az a legtisztabb ha megkérdezem az államkincstártól, csak jobb itt hülyének tűnni név nélkül mint ott névvel 😃


Köszi azért

2021. júl. 26. 14:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha van ügyfélkapud, akkor egy e papírt be tudsz adni.
2021. júl. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Van ügyfélkapum, de ez a problémám, hogy mindenki írja hogy be lehet, de azt nem hogy hol 😃 mert keresem, de nem találom.

Az államkincstár online felületén nem lehet, nincs ott az online űrlapok között, mint pl a gyes igénylés vagy anyasági támogatás kérése stb. Az ügyfélkapu további részein szintén nem találom ☹️

2021. júl. 27. 11:12
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Letöltöd ezt [link]


kitöltöd gépen, nem írod alá tollal, sem sehogy egyelőre


Utána felmész az epapír oldalra [link]


Itt kiválasztod címzettnek a Pest megyei kormányhivatalt.

Csatolod a doksit, ott kell majd avdh hitelesítéssel ellátni, ezt a rendszer fel fogja ajánlani. Ez lesz a doksi a digitális aláírás.

Beadod a kérelmet és kész.


Ha kell segítség, írj nyugodtan!

2021. júl. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úristen, köszönöm, megúsztam a mai Kormányablakos sorbaállást ❤️
2021. júl. 27. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!