Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Üdv mindenkinek!Erdeklödni...

Esztike25 kérdése:

Üdv mindenkinek!Erdeklödni szeretnék hogy ha gyesen vagyok de otthagytam a régi munkahelyem akor megy a munkaevem vagy sem ?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek! érdeklődni szeretnék gyesen vagyok viszont ez le fog járni most szeptemberben és érdeklődni szeretnék hogy hogy tudnék gyerek mellet dolgozni?

2022. jan. 20. 03:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A GYES szolgálati időnek számít. Ha lejár, a gyerek megy oviba, te meg keresel új munkát.
2022. jan. 20. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy szeptemberben bölcsibe, oviba adod és mész dolgozni. Ahova akarsz.
2022. jan. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha az előző munkahelyem otthagytam viszont most le fog járni a gyes akor ez a három év amit ithon töltöttem beleszamit majd a munakevembe?
2022. jan. 21. 07:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, szolgálati időnek számít. De várhattál volna az otthagyással, ha lejár a gyes.
2022. jan. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!