Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Apa is mehet gyedre ebben az...

Apa is mehet gyedre ebben az esetben?

Figyelt kérdés

18 hónapos a gyermek, de az anya vissza akar menni dolgozni. Én 6 év MÁV után 2 hete új munkahelyen vagyok, de nem szeretem …Ilyen esetben én elmehetnék GYEDre amíg 2 éves nem lesz a gyerek?

Vagy ez az új munkahelyen azonnali kirúgás lesz?


2023. febr. 25. 11:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Mennyi szünet volt a két munkahely közt? De amugy elvileg nem hisz próba időd nem járt le igy nem hinném, hogy ezt bárki is támogatná.
2023. febr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egy nap szünet se volt a két munkahely között.
2023. febr. 25. 12:43
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Próbaidősen tuti nem fognak elengedni 2 évre.
2023. febr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát, a próbaidő alatt indoklás nélkül elküldhetnek, és nyilván ez is lenne az első dolguk. Akkor már menj el munkanélkülire, a feleséged meg kapja a gyed extrát. Ha ennyire nem hiányzik a kereseted a családi kasszából, ezt ti tudjátok.
2023. febr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De hiányozna, csak ő már nem akar otthon maradni a gyerekkel.
2023. febr. 25. 14:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezt 2 hete nem tudta mert a mávtól eltudtál volna menni
2023. febr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sztori röviden: az volt a baja hogy túl sokat dolgozom és alig vagyok a gyerekkel, gyakran hétvégén és ünnepnap is dolgozni kellett, sok vita volt. Ezért váltottam munkahelyet ahol h-p 8-4ig vagyok, de ugyan úgy veszekedés van. Ennél többet már csak akkor tudok itthon lenni ha én leszek gyeden. Ő meg had menjen dolgozni ha ennyire megunt itthon lenni.
2023. febr. 25. 16:27
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Ugyanez volt nálunk, el lehet menni gyed-re, el kell hogy engedjenek.
2023. febr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó, az megvan, hogy próbaidő alatt még egy várandós nőt is elküldhetnek?
2023. febr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire friss a munkahely és próbaidőn vagy, ki fognak rúgni. Ilyenkor ugyanis indoklás nélkül elküldhetnek. Nyilván el is fognak. Ha az előző helyeden maradsz, onnan járható út lett volna.
2023. febr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!