Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Február ota 2 csp-t kapok, ma...

Február ota 2 csp-t kapok, ma mégis csak egyet küldtek+a majusi gyes-t????

Figyelt kérdés
37 850-et kaptam, a 2. A gyerekem születése előtt jart ennyi, utana valami 52 ezer, most megis ugyanannyit kuldtek mint szülés előtt. Mi a fene?
2023. jún. 2. 06:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés pedig....? Szerinted itt mi honnan tudnánk, miért kaptál ennyit? Ennyi erővel azért ennyi, mert a nagyobbik gyereked elmúlt 16, nem jár iskolába ezért nem jár a családi. Felhívod az allamkincstarat vagy besetalsz hozzájuk és majd ők elmondjak mi a helyzet.
2023. jún. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jogos, majus 30 járt le a gyes az első gyermekemre. Csak gondoltam, hátha más is van/volt mar ilyen helyzetben.
2023. jún. 2. 06:53
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Akkor ez a Gyes.
2023. jún. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Május 30? Akkor lett 3 eves aznap?
2023. jún. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen
2023. jún. 2. 08:30
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, de azért nem értem, mert februártól (akkor született a 2.) Kaptam az elsőre a gyest es a mettore a csp-t. Kost meg megint annyit kaptam majusra, mint mielőtt megszületett a kicsi.
2023. jún. 2. 08:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Kapnod kellett volna most akkor a törthónapra 24360 gyest meg a 2 csp 27400 = 51760

Olyan mintha 1 gyerekre nem jött volna a csp. de hogy miert azt mi nem fogjuk tudni.

2023. jún. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Közben megtudtam, de nem értem. Mindket gyermekünket atjelentettük az uj otthonunkba, engem még nem, kaptam egy hatarozatot, hogy a kisebbel nem egyezik a lakóhelyünk, ezért az ő rá járó csp-t felfüggesztik. De ezt nem ertem, mert akkor az első gyermekemre miert nem függesztik fel, hiszen vele sem egyezik a kártyánk. 🤯
2023. jún. 2. 21:11
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért elég meredek hogy a lakcímekkel így játszadozol. Azonos lakcímen kell lennetek, ez már nem így van. A végén még megbüntetnek.
2023. jún. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!