Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » CSEDdel mit kell intézni...

CSEDdel mit kell intézni miután megszületett a baba?

Figyelt kérdés

Jelenleg CSEDen vagyok, szülés előtt 28 nappal igényeltem. Most hogy megszületett a baba, az iratait be kell ugyebár küldeni, de nem tudom hogyan/hova. Munkahelyem nem kifizetőhely, a csed igénylést náluk adtam be, de azt mondják a baba iratok pótlása nem náluk történik.

Neten nem találtam pontos infót,kormányablakba még nem volt időm bemenni megkérdezni. Aki esetleg tudja a választ megköszönném a segítséget. :)



2023. jún. 15. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van Ügyfélkapud, online is elintézheted. Sokkal egyszerűbb.
2023. jún. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csed határozatot nem kaptál még? Abban az is benne van h mit hova kell majd küldeni. Én most 23-ra vagyok kiírva, június 1-től igényeltem a csed-et, múlt héten meg is kaptam a határozatot, és benne volt, hogy majd a baba születése után mit hova adjak le. Most nem tudom megmondani pontosan, mert nincs nálam a papír. De egyébként meg a munkáltatóm is leírta emailben, hogy nekik adjam majd le ezeket, és ők intézik (nem kifizetőhely). Szóval szerintem a te munkáltatód csak szimplán nem akar vele foglalkozni, el tudná intézni, ha akarná.
2023. jún. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!