Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Harmadik trimeszteri labor -...

Harmadik trimeszteri labor - mikor?

Figyelt kérdés

Számít, ha 35.-i héten megyek, és nem a 36-37-i héten?

(35-i héten is van még időpontom is a nődokihoz, és feltételezem előtte kellene neki a labor eredmény.. De csak utána pár nappal töltöm be majd a 36.hetet.


A kiskönyvbe meg 36-37.hét van jelölve, nem tudom 1 hét számít-e, vagy ennyire betű szerint nem kell ezzel azért foglalkozni.



#labor #harmadik trimesztrer
2023. jún. 27. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell annyira vele foglalkozni.

Nálunk lese sz*rják mi van abba a kiskönyvbe írva

2023. jún. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Doki függő mikor kéri. Van aki korábban, mint az enyém, hogy mikor a 35. Héten utoljára mentem hozzá már meg tudja nézni. Van aki a lehető legkésőbb kéri, hogy szülésnél minél frissebb legyen.

Orvosod nem mondott semmit ,hogy mikor menj? Nekem még a dátumot is mondta, hogy mikor menjek, ha lehet. 2 heted intervallumot adott meg.

2023. jún. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elég pörgősen/kicsit kapkodósan kezelt most.., mondott dátumot, ami így van kb ahogy írod, és a következő időpont előtt.


Nekem is a 35.héten lesz a következő időpont, ezek szerint akkor már hozzá utána nem is kell mennem már utána, majd csak a ctg-re?

2023. jún. 28. 08:38
 4/4 anonim ***** válasza:
2 vagyok, nekem akkor volt az utolsó terhesgondozás, utána a 37. Héten kell mennem Nst-re. Ott még fogunk találkozni, mert olyan napokra kellett kérnem mikor ő van bent, és lejön kiértékelni.
2023. jún. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!