Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ausztiában hány év munkaviszon...

Ausztiában hány év munkaviszony után lehet kapni bármilyen támogatást? Gyes, gyed.

Figyelt kérdés
2023. jún. 29. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Örülni fognak még egy balkáni élősködőnek
2023. jún. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Először én is bunkónak mondtam az első hozzászólót, de belegondolva igaza van. Ha fordított helyzetben nézzük a szitut. Pl. az ukránok, románok első dolga lenne megkérdezni, hogy nálunk mire tarthatnak igényt, az nem kicsit visszatetsző. Legalábbis nekem az
2023. jún. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Avair2010 ***** válasza:
Nekem meg a témában csak az visszatetsző, ha a vendégmunkás nem tiszteli a törvényeket és az embereket. A fenti kérdésre nem tudom a választ, de gyanítom, hogy 2 év.
2023. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Avair2010 ***** válasza:
1.) válaszadó: köszönjük a földrajzi átképzésedet, de nem kérjük!
2023. júl. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Attila1976 válasza:
Sorozás elől menekülő, magyarul sem beszélő ukrán fiatalok hamar megtanulták azt a mondatot a Posta logisztikai központjában: "Hol az euro? Forint nem jó nem jó forint euro holvan?" Aztán a munkaerőkölcsönző közölte pár magyarral hogy többet nem kell jönni, pár hónap után az ukrán továbbállt hanyatlóékhoz. Aztán jött az imél: Örömmel értesítjük hogy újra van munkalehetőség a Postán! Nem jönne vissza? Mindezt netto 220-ért...
2023. júl. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5
2023. júl. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!