Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyed után táppénz? Mennyit...

Gyed után táppénz? Mennyit fogok kapni?

Figyelt kérdés

Most fog lejárni a gyedem, rögtön kezdem is a szabikat, ami majdnem 2 hónapot kitesz. Utána 4 órában megyek vissza dolgozni, 8 órás voltam a szülés előtt.

Ha időközben összejönne a kistesó, szabi alatt ugyanannyit kapnék mint az első előtt? És ha már visszaálltam dolgozni?

Ugyanaz a munkahely, 2019 január óta vagyok itt.


2023. aug. 13. 10:34
 1/4 babyboom567 ***** válasza:

A szabiknak kérdezz utána,ha még nem tetted,mert 2 hónap biztosan nincs, csak ha szülés előtt 1 évig semmi szabin nem voltál.

A csed idejére,és a gyed első fél évére jár szabi+ amit szülés előtt nem vettél ki.

2023. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jó a pontos szabi kiszámolását még várom, csak a fizetési papirom szerint van vagy 35. De fogom tudni pontosan hamarosan.

Az érdekelne hogy ha szabi alatt elmegyek táppe.nzre vagy beállás után, mennyit kapnék?

2023. aug. 13. 14:40
 3/4 babyboom567 ***** válasza:
szerintem 60%
2023. aug. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szabi alatt hogy akarsz táppénzre menni? Mindkettőt egyszerre nem kaphatod.
2023. aug. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!