Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » CSED alatt jár a céges ajándék?

CSED alatt jár a céges ajándék?

Figyelt kérdés
Nemrég született meg a gyermekem és a munkahelyemen mindig adnak karácsonyi ajándékot a dolgozóknak. Vajon ez nekem is járni fog vagy én most teljesen kimaradok?
dec. 8. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudjuk? Nem a munka törvénykönyve szabályozza, hanem a cég dönti el.

Van olyan cég, aki gondol a passzív állomanyban lévő dolgozóira, más meg nem. Régi munkahelyemen még szülési pénzt is adtak. 10 évvel ezelőtt egyszeri 150 ezret. A mostani hely pedig arról is elfeledkezett, hogy élek.

dec. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nem adott, egy fél szót nem szóltak, amióta 36 hetesen elmentem, pedig 7 évig ott dolgoztam.
dec. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy eséllyel nem, ahogy pl cafeteriat se kapnal
dec. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Munkahely válogatja. Én kaptam volna, de nem volt pofám felvenni.
dec. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen a munkahely válogatja. Én megkaptam.
dec. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Munkahely függő. Én nem kaptam.
dec. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk volt egy egyszeri bónusz, amit mindenki kapott, előtte és azóta sem volt ilyen. Cseden voltam, én is megkaptam. Decemberben meg emag utalványt szoktunk kapni, azt is kaptam.
dec. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16%
Nem jár. Aktív dolgozóknak jár.
dec. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!