Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Csedet ès gyed extràt,honnan...

Csedet ès gyed extràt,honnan tudom megigènyelni?

Figyelt kérdés

Januàr 13.-àra vagyok kiìrva ,de szeretnèm 28 nappal előtte megigènyelni a csedet,kb akkor 15.-e körül.Honnan kèrjem a papìrokat?

A munkahelyem nem kifizető hely,de akkoris hozzàjuk kell leadni a papìrokat igaz?Màr terhessègem eleje òta tàppènzen vagyok.Ha èn most majd megigènylem a csedet,akkor jövő hònapban màr azt fogom kapni hònap elejèn?A tàppènzt le kell mondani vagy ilyesmi? A gyed extràt elèg pàromnak megigènyelnie a csed lejàrta előtt?Neki is a munkahelyère kell leadnia a kitöltött papìrt?Neki honnan kell kèrnie a kitöltendő papìrokat?



dec. 8. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Mu kahely afja a papírokat és ök is adják tovább
dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
GYED extra nincs. A 169.naptól GYED igénylőt kell leadni a párodnak.
dec. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Èrtem,köszönöm a vàlaszokat!🙂
dec. 10. 22:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem.akarsz slkat szaladgálni,olyan papírt kérj a munkahelyedtől ami a csed után a gyedet is igényli

Nem kell 5.5 hónap után újra szaladgálni a papírokkal.csak majd 2 éves kora előtt.

dec. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A gyedet majd a fèrjem igènyelnè meg,gondolom azt az ő munkahelyèről kell🤷‍♀️Vagy nem?Mindegy ki igènyli meg a gyedet,az mindig ugyanannyi vagy fizetès alapjàn szàmìtjàk ki?
dec. 11. 09:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Fizetés alapján
dec. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor fèrjem fogja megigènyelni fèl èv utàn a munkahelyèről.
dec. 12. 07:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!