Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Hogyan jelentsem be a második...

Hogyan jelentsem be a második baba érkezését a főnöknek?

Figyelt kérdés

Már beszéltünk hogy 2 éves lesz a fiam és szeretném megkezdeni a szabadságot, 5 hete vagyok szabin, már nem sok lehet vissza és jön a második baba, már van leletem és táppénz javaslatom..

Ma írt rám a főnök, hogy mikor megyek vissza, úgy hogy neki kellene kiszámolnia a pontos szabik számát, és abból tudná...meg elküldeni uzemorvoshoz, na mindegy.

Nem megyek vissza, fizikai munka, lehetetlen idobeosztással és ki sem jöttünk a vezetőmmel.

Így mit mondjak neki?


dec. 12. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az igazat. Úton a második gyerek, és táppénzre mész vele.
dec. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azt, hogy mindjárt szülni fogsz, ne számítsanak rád. Igaz, ezt illett volna közölni már az elmúlt egy hónap alatt, de ha jól értem nem fog felfordulni fenekestől a cég élete, hogy nem mész vissza.
dec. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!