Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Csak családi jött ebben a...

Csak családi jött ebben a hónapba 2 x vagy a GYES is??

Figyelt kérdés
dec. 24. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
A gyes is
dec. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ohh nem tudtam. Nem vettem fel majd 2 ünnep közt. Nekem postán érkezik.
dec. 24. 16:50
 3/9 babyboom567 ***** válasza:
80%
Nem jön kétszer!A januári jön hamarabb,januárban semmi sem jön!
dec. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Draga isten. Nem ezt kérdeztem te szerencsétlen
dec. 24. 17:41
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

A 4es válaszodig egész normalisnak tűntél...

Szánalmas.

dec. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Pedig a 3-as válaszolónak igaza van, akárhogy is forgatod a dolgokat 🤣🙈
dec. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem azt kérdezte, duplán kapunk e, csak azt, hogy gyest is kétszer utalnak-e decemberben. Szám szerint kétszer utalnak, azt meg kb mindenki tudja, hogy ez a januári, amit előre hoznak, hogy elmondhassák, "könnyítenek a karácsony terhein".

Persze... Akinek ezen múlik a karáxsony, az januárban igencsak hiányolja. Akinek meg nem számít, annak mindegy.

dec. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 babyboom567 ***** válasza:
76%
7-es válaszoló, csodálkoznál, hogy mennyien nem tudják,hogy ez csak a januári előre hozva.Majd figyeld meg mennyi kérdés lesz januárban, hogy nem érkezett meg a pénz,kit kell hívni,mi lehet a baj.
dec. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%
Amúgy a kérdés így szól: mind a kettő KÉTSZER jött? Igen, kétszer. Nem dupla, de kétszer jött. Az elején meg 20.án. januárban meg semmi, de attól decemberben 2x jott.
jan. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!