Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Holnap tölti a kislányom a...

Holnap tölti a kislányom a 3at igy a gyes is lejár. A munkanélkülit miből számolják? A Csed előtti munkaviszonyomból, vagy a múlt évi részmunkaidős nyári munkámból ? Mert nem mindegy sajnos. A többi lent

Figyelt kérdés

Mielőtt mindenki kiosztana: tanfolyamot végeztem es ezerrel keresek munkát.

De amíg összejön -nem vagyok raszorulva a pénzre - de most 10.e ft-ért nem fogok beregisztrálni hogy szégyenbe tegyem magam, csóronak tűnve mint aki egy szelet kenyérért áll sorba , -ez annyira megalázó- azért kérdem hogy egyáltalán miből számítják.

Ha a csed előtti időszakból akkor megérheti.

Köszönöm


jan. 7. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Hát hogy csinálod hogy munkanélküliként nem vagy rászorulva a pénzre, Mert ha eltartanak, akkor bizony rá vagy, mert bármikor elzárhatják a pénzcsapot.


Amúgy átlagolnak.

jan. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Van megtakarított pénzem, és nem kell koltenunk alberletre, es van húsunk bőven -háztáji- ill.tojásunk.

Amire kell penz: 2 autó fenntartása, de ha nem dolgozok akkor kevesebb a tankolás.

Ill.kaja + rezsi de az se sok mert van kandalló +jó szigetelés.

Tehát most 10.e ft amivel kiszúrnák a szemem "nincs szükségem" mert nem old meg semmit, ennyiért nem alázom magam hogy majd úgy nézzenek rám mint aki koldul pár ezerért aztán ha meglátnak az utcán szegény kis csóroként nézzenek rám -mert ismerem őket .

Tehát ezért erdekel a kérdés es köszönöm

jan. 8. 08:20
 3/4 A kérdező kommentje:

+nyilván gyerek ruha kell még de az a cs.p -ból kijön, mert inkább rá költok mint magamra. Én vigyázok hogy csínos legyek, es akkor bármilyen ruhát felvehetek jól fogok kinézni.

Tehát dióhéjban ennyi.

Köszönök minden választ!

jan. 8. 08:24
 4/4 anonim ***** válasza:
A tb miatt érdemes beregisztrálni. Nekem van ismerősöm, a férje milliós fizetést kap, ő tanár, de felmondott most. Munkát keres, addig beregisztrált. 2 autó, nagy kertes ház, eddig is a férj kereste inkább a kenyérre valót.
jan. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!