Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha csütörtökön megkaptam az...

Ha csütörtökön megkaptam az emelt összegű családi pótlékra és a Gyes-re a határozatot,akkor most mikor fogom megkapni? Ebben a hónapban vagy a következőben?Visszamenőleg kapom két hónapra a tartós beteg gyermekem után. Postai úton történik majd

Figyelt kérdés

márc. 9. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
A határozatban elvileg szerepel a dátum.
márc. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Utólagos a kifizetés,mint a fizetésnél.Ha ettől a hónaptól jár, akkor következô hónapban kapod.
márc. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Visszamenőleg január elsejétől van a kérelem,ez el is van fogadva. A határozatban nincs dátum.
márc. 9. 18:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Hóközi kifizetés nincs.Ha ez volt akkor a kérdés.A januárit februárban,a februárit márciusban,és így tovább.Ha ebben a hónapban 4-ig nem kaptad meg, akkor azt már csak következő hónapban kapod meg.Január február,márciusra akkor,3 havít egyben.(ha Jan.1-től jogosult vagy)
márc. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van hóközi kifizetés.

Még elég friss az élmény, decemberben intéztem. Annyi, hogy utalással kértem, emiatt lehet hogy később kapod meg.

Dec. elsején adtam be ügyfélkapun, visszamenőleg szeptember elsejétől vagyok jogosult, a határozatok dec.5-én és dec.7-én érkeztek.

Előtte dec.4-én még alap összeget kaptam.

December 7-én megküldték a csp különbözetet.

December 11-én a gyest is.

márc. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Márc.8-an adtam be,másnap meg volt a határozat. Utolsó köszönöm,hasznos információ volt .
márc. 10. 07:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Jövő hónapban fogod megkapni. Atyaég, 2 tartós beteg gyermek? Sajnálom, kitartást
márc. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hol van olyan hogy két tartós beteg? Egy tartós beteg gyerek és két hónapra visszamenőleg kapom. Egyébként meg is kaptam múlt héten csütörtökön.
márc. 18. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!