Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Második gyerek érkezésének...

Második gyerek érkezésének bejelentése a munkahelyen. Hogyan?

Figyelt kérdés

Még GYED-en vagyok a nagyobb gyerkőcünkkel, ami hamarosan lejár, de érkezik a tesó. Milyen formában jelentettétek be, hogy ismét várandósok vagytok?

Érdemes személyesen? Vagy elég telefonon? Esetleg e-mailben?


márc. 10. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én e-mailben. Úgy van nyoma.
márc. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha személyesen/telefonon jelentem be, természetesen akkor is küldenék egy megerősítő e-mailt, hogy legyen nyoma, csak nem tudom hogy is szokás ezt. :)
márc. 10. 21:10
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Off: elmehetaz táppénzre, ha visszaveteted magad állományba, majd itt jönnek vele hogy táppenzcsalás, de ez egy hivatalos kiskapu.
márc. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Ekkora feneket nem kell neki keríteni. A munkahelyen nem rokonok vannak, annyira azért nem érdekli őket.
márc. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

3#

Nem táppénzcsalás. Simán mehet egy terhes nő tp-re, amihez kell a pár nap állomány. Kicsinyes dolog lenne ebbe belekötni.

márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Kicsinyes dolog, tudom én, itt mégis mindenki bele szokott kötni.
márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Baráti viszony van,személyesen közöltem elsőnek a felettesem felettesével amikor bent voltam,ő nálunk a nagyfőnök. A kisfőnökkel telefonon elsőnek,de vele is szoktunk beszélni alapjáraton is személyesen,telefonon,de így jött ki. De én járok be hozzájuk egy két dolog miatt,kollégákkal,főnökkel kávézunk ,ilyesmi. Ha nem lenne ennyire közvetlen,akkor nem tudom,akkor amelyik praktikusabb utána meg az email pluszba.
márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
Indokolatlan esetben,alapból TP csalás terhesen betegállományban lenni.Meg bármilyen indokolatlan esetben is az.
márc. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy van erre lehetőség, ezért hajlok első sorban a telefon felé. Rákérdeznék arra is egyben, hogy mit gondolnak erről... Szerintem nem teljesen fairplay szó nélkül bejátszani ezt a kártyát. Viszont sok kedvem nincs "telefonálgatni", hogy őszinte legyek. Két munkahely és illene beszélnem a közvetlen felettesemmel, meg az ágazatvezetővel is mindkét helyen és akkor még megy a hivatalos e-mail is a hr-re. Nekem ez intim téma, nemtudom. Már a nagyobb gyereknél is felállt a hátamon a szőr, hogy ennyi emberrel kell tudatnom ezt a hírt. Ezért "nyűglődöm", hogy mi legyen a forma, holott csak túl kéne végre esnem rajta. :D
márc. 10. 21:50
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
9: akkor meg miért itt kérdezgeted ha tudod a módját. Más is vállalt már így gyereket, a te esetedben sincs semmi különleges. A kedved nincs hozzá dolgot neked kell megoldanod. Felnőtt vagy ugye vagy mi...
márc. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!