Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha terhesség alatt indítok...

Ha terhesség alatt indítok egyéni vállalkozást, hogyan alakulnak a havi költségeim, ha közben GYET-en vagyok? És a CSED összegét miből számítják?

Figyelt kérdés

2 éven belüli 365 napom megvan, viszont jelenleg nincs munkaviszonyom.

Jövő hónapban mennék vissza GYET-re, úgy jàr le az álláskeresésim.

Ha ezzel együtt egyéni vállalkozást indítok, hogyan alakulnak a havi költségeim (adó- és járulékfizetés), valamint a CSED-et, GYED-et így miből számítják?



máj. 11. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Tehát van minimum 3 gyereked, most terhes vagy, elmennél pár hónapra gyet-re, aztán q szülés után csed-re, majd gyedre és utána vissza gyet-re?
máj. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Félreérthető volt a "visszamennék", a munkaviszonyom előtt GYET-en voltam másfél évet, erre értettem, tudom, ezt nem írtam.


(3 gyerek van, és nem kis korkülönbségekkel, a kicsi 6 éves lesz.)


A munkaviszony megszűnése után nem sokkal derült ki a terhesség.

máj. 11. 16:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyet alatt nincs mimimum járulékfizetési kötelezettség.

De mivel több lehetőséged is van, azért inkább ne itt... Privátban szívesen segítek, csak írj.

máj. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!