Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Határozott szerződésel kaphato...

Határozott szerződésel kaphatok gyedet?

Figyelt kérdés

Szeretnénk kistestvért a 4 éves kislányunk mellé, de a helyzetem elég speciális.A lányom 2008 júliusában született, és amikor egy éves lett gyes mellett visszamentem nappali tagozatos szakiskolába ahol 2 éves képzésen vettem részt és 2011 májusában végeztem.2011 szeptemberében elhelyezkedtem egy olyan cégnél ahol csak határozott idejű szerződéseket adnak és ez nem igen fog szerintem változni.Ha teherbe esnék kaphatnék gyedet?

Ha igen azt nem a munkáltató adná hanem a tb és ők is szerintem csak méltányosságból.

Vagy rosszul tudom?



2012. márc. 31. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, meddig van a szerződésed, és mkor vállalnád a kistesót.
2012. márc. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mindig csak egy-két hónapra hosszabítanak. kistesót meg már holnap válalnék ha nem lenne ilyen próblémàm hogy most mit is csináljak hogy ne kelljen 25000 gyesböl eltartani majd.
2012. márc. 31. 23:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát igy nehéz. Keress meg a neten egy tb szakértőt, ők tudnak neked segiteni számolni.
2012. ápr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!