Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mikor küldik a gyes-ről...

Mikor küldik a gyes-ről határozatot?

Figyelt kérdés

Már kaptam kétszer is gyest, de határozatot még találtam a postaládában. A munkahelyem meg már kérné, mivel 6 órában dolgozom. Ti mikor kaptátok kézhez a határozatot az igénylést követően?

(jövő héten felhívom a mák-ot, ha addig nem találkozom azzal a papírral)


2013. okt. 24. 21:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Akk. legalább 1ikünknek jó!

Én ma se kaptam,de végre sikerült beszélnem 1 ügyintézővel telefonon,nálam az oep-től várnak papírt a gyed + szűnéséről,még múlt hó 15-én kérték. Erről én sem kaptam papírt,mert akkor most fel is adtam volna,jövőhéten utalhattak volna. Írtam az oepnek mail-t,hátha...

2013. okt. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Sziasztok.Én is szeptember közepe fele pontosan 23.án adtam fel az igénylést,de én nem kaptam csak családit.Szerintetek kaphatom még novemberben?
2013. nov. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha elbírálják Kedves Utolsó,akkor kiutalják még ebben a hónapban. Én rákérdeztem amikor idegesen felhívtam Őket csütörtökön- minden össze jött most.
2013. nov. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Én is próbáltam hívni őket csütörtökön de semmi áron nem tudtam elérni őket,folyamatosan foglalt volt a telefon.Én is nagyon mérges voltam meg vagyok is,hogy vártam a pénzt mert amikor telefonáltam hogy megkapom e októberben azt mondták hogy novemberben várjam,és várhattam is mert nem jött csak a családi.Ezeknek annyira nem számít...hétfőn megpróbálom felhívni bár már emailt is írtam de arra sem válaszoltak,szerintem nem fogom tudni elérni őket.
2013. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Két munkanap múlva válaszoltak nekem az októberi e-mailemre.

Én úgy hívtam Őket,hogy miután foglaltat jelezve szétkapcsolt a vonal,azonnal hívtam megint. Hát,a boltból hazaértünk,kipakoltunk,már cicizett is a kicsi fiam,mire végre a központ kapcsolt,utána hívásvárakoztatás,már a mosatlan felét elmosogattam,mire kapcsolta az ügyintézőt. Szóval kitartás!!!!!

2013. nov. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Fu hát nem semmi.Én tartottam vagy 5 percig miután letettem mert nem vártam tovább mert ez csütörtökön volt és a neten utána néztem és nem volt csak 2.ig ügyfélfogadás,tehát azért értem el odáig hogy várakoztattak.Hétfőn megpróbálom megint hívni.De lehet azért nem kaptam még mert nem telt le a 30 munkanap,az csak hétfőn lesz,és lehet kivárják.Nagyon remélem még ebben a hónapban megkapom.Ideges vagyok miatta de már napok óta :( Lehet valamit elrontottam azért nem küldték,de akkor már küldték volna a papírt hogy hiba van vele vagy nem?
2013. nov. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!