Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mostanában miért van az h sok...

Mostanában miért van az h sok nő elmegy GYES, GYED meg a gyermeke mellett dolgozni?

Figyelt kérdés
Egyre több ilyet vettem észre a környezetemben, ráadásul ezek a nők nem is elváltak, van párjuk aki kenyérkereső, dolgozik, meg jól is keres de akkor miért megy el egy kisgyerekes nő dolgozni? Én kicsit maradi vagyok ugymond, szerintem ha egy nőnek van gyereke akivel gyesen van akkor ne is dolgozzon, foglalkozzon a gyerekével, ha ott a párjuk hogy dolgozik!!! Én pl. terhesen se dolgoznék, ha a páromnak van munkája, esetleg ugy ha ugy jön ki az 1 év ahhoz h GYED-et is kaphassak

2014. jan. 15. 17:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

" Egy gyereknek az anya mellett a helye legalább 3 éves koráig."


Ezt Magyarországon kívül sehol nem gondolják így. Valahogy a többi ország társadalma mégis működőképesebbnek tűnik, mint a magyar.Mi lehet az anomália oka, hm?

2014. jan. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Gyereknek jó, szülőknek jó más véleménye meg kit érdekel?
2014. jan. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező 10éves koràig? Addig meg magadhoz làncolod? Magàntanuló lesz?

Màr ne is haragudj, de a gyereknek és az anyukànak is jobb,ha elmegy az anya dolgozni,plàne ha màsképp nem élnek meg, na de a te gondolkodàsod az beteges előre sajnàlom a gyerekedet.

2015. jan. 31. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!