Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mit csináljak ilyen esetben,...

Mit csináljak ilyen esetben, hogy megkapjam a Tgyást, gyedet szülés után ugyanúgy, mint az első gyermekemnél?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy január 25.-én lejár a gyesem a kisfiamra,Voltam bent a munkahelyemen,hogy 26-tól megyek szabadságra,így április 4-én kellene mennem dolgozni.Most viszont terhes lettem,és nem tudom,hogy kellene intéznem,hogy szülés után ugyanúgy kapjak minden támogatást,mint a kisfiamnál.Ha elmegyek szabira,és utána megyek táppénzre,akkor is jogosult leszek a fenti támogatásokra?Vagy amint tehetem menjek el terhes táppénzre a szabadság helyett? Hogy működik ez?Hogy járnánk a legjobban?

2014. jan. 22. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
A munkatársam lánya járt ugyanígy tavaly ősszel. A második gyerek után ment volna vissza dolgozni, már a szabadságát töltötte amikor kiderült, hogy újra terhes. Amikor lejárt a szabadsága onnantól kezdve állományban van és fog kapni a baba születése után ugyanúgy mindent.
2014. jan. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék egyből táppénzre. Én is így csináltam, a szabim meg jó lesz gyes után. Addig is gyűlik. Ugyanúgy fogod kapni a tgyást és a gyedet is.
2014. jan. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!