Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ki meddig dolgozott állapotosan?

Ki meddig dolgozott állapotosan?

Figyelt kérdés

Azoktól kérdezném,akik 3műszakban,egy folytában álló munkát végeztek,gyakori 12órázással ,és közepesen nehéz fizikai munkát.

Párom azt akarja,hogy 4-5hónapos koromig dolgozzak.Ez reális?Első baba.

Ja vegyianyaggal érintkezem:gép zsír és a lakkozó üzemből jönnek át az erős szagok is.



2014. febr. 20. 07:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az elsőnél 33.ik hétig jártam 2 műszakba,bolti eladóként,de nagyon sokat kellett emelgetni,mert tölteni is kellett a boltot.A másodiknál szntén boltban dolgoztam,de akkor csak a 22.hétig.A vegyianyagok miatt,én nem dolgoznék a helyedben.
2014. febr. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Itt is nagyon sokat kell emelgetni és pont olyan a munka,hogy a "hasadon " viszed a kész anyagokat.
2014. febr. 20. 07:46
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem akarsz dolgozni, miért tőlünk kérsz megerősítést ebben? Miért nem mondod el a párodnak, hogy nem szeretnél, illetve nem tesz jót neked a munka terhesen? Nekünk hiába írod, hogy ilyen, meg olyan hatásnak vagy kitéve, állja a sarkadra és maradj otthon! Kész, ennyi a megoldás. Ne minket akarj meggyőzni!
2014. febr. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Lienah ***** válasza:
Ha szeretnéd, hogy egészséges babád legyen aki pont időben és nem idő elött születik akkor nagyongyorsan "abbahagyod" a munkát. A vegyianyag meg különösen veszélyes!!!!
2014. febr. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Másik munkakört nem tudsz kérni, ahol nem kell cipekedni? Akkor dolgozhatnál tovább is, ha akarsz. Vagy egyáltalán nem akarsz?

A párod véleményét meg nem értem: legalább addig, vagy max addig dolgozzál?

2014. febr. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ha van rá mód, kérd az áthelyezésed, ha pedig nem, menj táppénzre
2014. febr. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a normális válaszokat!Aki azt írta,hogy nem akarok és álljak sarkamra stb annak csak üzenem,hogy én csupán kérdeztem,hogy mások,hogy voltak nem kellene ezért rögtön nekem ugrani.

Az átkérés jó ötlet majd szólok bent.

2014. febr. 20. 08:14
 8/12 anonim ***** válasza:
egyébként ha ez veszélyes munkakör, én úgy tudom, kötelezőek is ebben az esetben másik munkát felajánlani (persze más kérdés, hogy nagyon sok munkahelyen tojnak az előírásokra), nézz utána
2014. febr. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
erről inkább az orvosomat kérdezném, nem a páromat:) én irodai munkát végeztem, 20 hetesen maradtam otthon, igaz azért, mert két babát vártam.
2014. febr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok: kedves kérdező, egyáltalán nem ugrottam neked, de a kérdésedből is meg a kommentjeidből is tisztán látszik, hogy nem akarsz illetve nem tudsz terhesen dolgozni. Nem értem a párod ezt miért nem látja, hogy emelgetni kell, fertőzésnek vagy kitéve ...stb...Én csak nem értem, hogy miért nem állsz ki magadért, meg a születendő gyermekedért, miért itt kérdezgeted, hogy ki meddig dolgozott, hiszen minden munkahely más, a te körülményeid nem "baba-barátak." Ezért kár volt ennyire leszavazni. Mindegy, azt csinálsz amit akarsz, a te életed, a te terhességed. Nem értem miért kell még tőlünk is megerősítés.
2014. febr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!