Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Valaki kapott ma már családit?

Valaki kapott ma már családit?

Figyelt kérdés
K&hs vagyok,ilyenkor már szokott jönni az sms,de most semmi
2014. szept. 2. 08:37
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Igen,mert kis faluban lakom,ahol a tápos,húsos,tejes autó csak hetente jár,ès arra számìtottam,hogy ebbôl a pènzbôl intézem el a bevásárlást.
2014. szept. 2. 09:13
 12/21 anonim ***** válasza:
35%
Akkor ott már komoly gond van.
2014. szept. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Tolna megye UniCredit, már fél 8kor a számlán volt minden (megnéztem netbankon), de sms csak fél 9 körül jött
2014. szept. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
64%

Gonosz emberek!

Mi közöd van hozzá,hogy ki,hogyan ossza be a pénzét!

Lehet,hogy neked van tartalékod,de az tuti,hogy a kérdező viszont Boldog!

2014. szept. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
74%
Igen, árad a boldogság a soraiból...
2014. szept. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Nem igazán tudom,milyen felelôtlensèget fedezel fel abban,hogy a családiból akartam megvenni erre a hètre a tápot az állatoknak :D

Egy fiam van,nem a vakvilágba szültem. A párom jól keres,èn itthon vagyok. Szinte mindent magunknak termelünk meg.

Csupán azèrt vártam ezt a pènzt,mert így nem kellett volna dèlután beautózni a vârosba tápot venni. Ès ha az,hogy nincs itthon hó vègèn/elejèn 15ezer ft "felesleges" pènzem felelôtlensèg,ám legyen :)

2014. szept. 2. 10:13
 17/21 A kérdező kommentje:

A tehenünk sajnos elpusztult,így sajnos csak a heti 1 tejesautós napon jutunk tejhez,ilyenkor szoktam jó sokat venni,mert bolti vackot nem adok a gyereknek.

Illetve a húsos autónál szoktam a 4kutyámnak húst/csontot venni,mindig egy hètre,illetve olyan felvágottakat,amiket itthon nem tudunk elôállítani.

Ez,a tápokkal együtt kb 25ezer ft. Való igaz,hogy igy a fizetèsek elôtt nincs itthon ennyi pènzem. Így kènytelen leszek ovi után beautózni a gyerekkel a vátosba.

2014. szept. 2. 10:18
 18/21 anonim ***** válasza:
Szintén k&h,10 perce néztem és még semmi nem jött.
2014. szept. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
23%

" Ès ha az,hogy nincs itthon hó vègèn/elejèn 15ezer ft "felesleges" pènzem felelôtlensèg,ám legyen :)"


Ez nem azt támasztja alá, hogy jól keres a párod. Abba bele kellene férnie legalább ennyi plusznak havi szinten.

2014. szept. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

8 hìzónk,150csibènk,ès 50 kacsánk. Szerinted,havi szinten mennyit költünk rájuk? :)

Nem fogok magyarázkodni,fikázzátok azt,aki 8gyereket szül a semmibe. Èn pusztán egy egyszerû kèrsdèst tettem fel :)

2014. szept. 2. 10:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!