Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » GYEDRE nem kapok részletfizetést?

GYEDRE nem kapok részletfizetést?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. nem tudom ki mennyire jártas a témában.. de egy laptopot szeretnénk kihozni részletre.. és eddig ahol jártam mindenhol azt mondták, hogy nem engedik a gyedre .. ! :/ sajnos a páromnak nem bejelentett a munkahelye ( vendéglátás ) igy csak én tudom igazolni a jövedelmem..! Valakinek tapasztalat/ötlet?
2014. szept. 8. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Ahol én dolgozom, mi sem adunk gyedre semmilyen hitelt, a részletfizetésre vett laptop pedig vagy áruhitel, vagy személyi kölcsönnek álcázott hitelkártya. De kérdezz rá sok helyen, hátha. Amit még megpróbálhatsz esetleg, hogy pl. t-mobile-tól rendelsz neten keresztül részletfizetéssel. Mi így rendeltünk telefont, semmit nem kérdezett, simán felajánlotta a részletfizetést, és valóban 0%-os THM-mel.
2014. szept. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi .. keresgélek még! :) a tmobillal az a baj.. hogy ott netet is fizetnem kell hozzá, viszont nekünk upc van..és itt a thome ki sincs épitve :( ..
2014. szept. 8. 20:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenhol azt a választ fogod kapni,h a Gyed nem (igazi) jövedelem... Hitelnél nem tudják figyelembe venni.
2014. szept. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2012. jan.1 óta gyedre semmilyen hitelt nem lehet felvenni és még kezes és adóstárs sem lehetsz. Nekem ezt tavaly az OTP-ben mondta az ügyintéző, mikor gyeden voltam és adóstárs lettem volna a lakáshitelünkben.

Esetleg úgy tudod kijátszani, hogy ha a munkáltató utalja neked a gyedet és munkabér címen, akkor nem árulod el, hogy gyeden vagy és bankszámlakivonatot viszel és nem munkáltatóit. Más nincs, gyedre már nincs hitel, vagy marad a T-mobil, amit már írtak.

2014. szept. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a munkáltató kifizetőhely , akkor munkabérként érkezik a gyed és kapsz.
2014. szept. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem spórold össze,azért egy laptop nem egy óriási kiadás, ha párod is dolgozik és te is gyeden vagy.
2014. szept. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek .. a munkáltatómtól kapom igen , és munkabér van a közleménybe.. úgyhogy ez nem egy rossz ötlet! :)

Utolsó, nem tudom, te mennyiből élsz .. és nevelsz e gyereket .. de attól hogy a párom dolgozik még sajnos nem tudjuk összespórolni.. vagyis de .. kb 6hónap alatt.. de mindegy is!

2014. szept. 9. 07:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is munkabérként érkezett a gyed meg a tgyás. Ha a tiéd is tb kifizetőhely, akkor elméletileg rajtad kívül senki se tudja, hogy az gyed és nem munkabér.
2014. szept. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, átlagos fizetésből élünk, gyeden vagyok, csak akkor nem tudunk félretenni, mikor a páromnak nincs munkája, tehát akkor is gyűjtünk, ha épp nincs konkrét cél.
2014. szept. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.. ezt a munkabér dolgot kipróbálom :) .. van tippetek hol nem kérnek munkáltatói igazolást.. elég csak a bankszámlakivonat? :)

6os ..nem tudom mi az átlagos.. mert manapság magyarországon eléggé megoszlik ez a fogalom..nyilván ha félre tudnánk tenni, akkor megtennénk.. ti pedig nagyon ügyesek vagytok..

2014. szept. 9. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!