Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Tartósan beteg gyermekre...

Nyikiric kérdése:

Tartósan beteg gyermekre kapott gyes és táppénz jár-e együtt?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne. Van egy 7 éves kisfiam. Rá kapom az emelt csp-t és a gyest. Emellett dolgoztam. De hála az égnek megadatik az az öröm, hogy úton van a másik baba akit február végére várunk. :) Vele most okt.10-től táppénzen leszek veszélyeztetett terhesség miatt. Jár e a gyes és a táppénz együtt? Mivel a gyes is az én nevemen van. És táppénzen 9-es kóddal leszek.


Valamint kérdezném, hogy ha megszületik a babóca akkor rá a gyed és a 7 éves kisfiamra a gyes folyósítható e együtt?

Köszönöm



2014. okt. 11. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:
sajnos nem vagyok szakértő a témában, az én gyerekem is tartós beteg. Józanul meggondolva a gyes és az emelt csp az első gyermekre jár, a táppénz pedig egy más történet. Szerintem függetlenek egymástól. Szóval azt mondanám, hogy igen, jár mindhárom.
2014. okt. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!