Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mikor 'jön' a januári GYED...

Mikor 'jön' a januári GYED (utalás)?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, 2-án utalnak, de még nem kaptam meg. Ti?
2015. febr. 5. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ki utal? Munkáltató vagy az EP?

A munkáltatóm már két napja utalta.

2015. febr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
elnézést, EP.
2015. febr. 5. 11:57
 3/12 anonim ***** válasza:
én már tegnap, vagy tegnapelőtt megkaptam (otp)
2015. febr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*EP utalt
2015. febr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi, én is OTP-s vagyok, de nem érkezett meg, remélem akkor holnap. igazából csak a változások miatt érdekel, nehogy kihagyjanak :))
2015. febr. 5. 12:31
 6/12 anonim ***** válasza:

fővárosi ep utal nekem, otp számlára.

még nem kaptam meg, csak a családi volt kedden.

akinek a munkahelye kifizetőhely, az akkor kap, mikor a cég dolgozói, de aki az oepre vár, az általában hó harmadika és nyolcadika között kap zsetont.

2015. febr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is az oep-től kapom, és még nem jött meg, általában 5-6-a körül szokott megérkezni, szóval van még ideje. 2-án csak a csp-t utalja a MÁK, a csedet és gyedet kicsit később szokták.

Aki már megkapta, annak a munkahelye kifizetőhely, azét kapta meg olyan hamar.

2015. febr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
En meg ma reggel sem kaptam meg.. Mas sem? Nekem is az oep utal.. Érdemes felhívni őket vagy varjak holnapig? Koszi
2015. febr. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem péntek reggel jött meg (OEP-től). Esetleg várj még holnapig, és ha még akkor sem kapod meg, érdemes lenne utána érdeklődni.
2015. febr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Es te melyik banknál vagy? En erstes vagyok. Holnap itt nincs ügyfélfogadás, ugyhogy ma kene hívnom őket. De gondolom csal azt mandanak, hogy majd 10-ig megjön..
2015. febr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!