Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » GYED extra mellett dolgozni?...

GYED extra mellett dolgozni? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma azt olvastam az interneten hogy aki GYED extrát igényel az egy év után vissza mehet a munkahelyére dolgozni, (vagy akár masik helyen is munkába állhat). Én ezt az olvasottak alapján úgy értelmeztem hogy egy évig kapom a picire a GYEDET, aztán vissza mehetek dolgozni és a GYED mellett kaphatom a fizetést is. (Erre felhoztak egy reprezentív példát is ha például valaki 70ezer ft GYEDET kap plusz elmegy dolgozni is akkor hozzá jön a fizetése is.) Esetleg van valakinek ebbe bármiféle tapasztalata?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2015. ápr. 9. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez így van.

Amikor a gyereked betölti az 1. életévét, elmehetsz dolgozni, beadhatod bölcsibe a gyereked (már ha felveszik), és kapod tovább a gyedet- majd utána a gyest is.

2015. ápr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha elmegyek dolgozni egy év után, akkor ugyanugy csak a gyedet kapom a fizetttést a munkahelyről azt nem? Mert a cikkbe amit olvastam igy volt irva. Hogy gyed+ fizetés.
2015. ápr. 9. 11:47
 3/5 anonim ***** válasza:

gyed+ fizetés.


Ezen amúgy mi nem egyértelmű??? Nyilván ingyen nem megy vissza dolgozni senki. Kapod a gyedet tovább + fizetést ha dolgozol.

2015. ápr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen már értem.
2015. ápr. 9. 11:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne kapnál fizetést, ha dolgozol???

Ez a gyed-extra lényege, hogy gyedet ÉS fizetést is lehet egyszerre kapni.

2015. ápr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!