Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Tgyást mikor szoktak utalni?

Tgyást mikor szoktak utalni?

Figyelt kérdés

ma kaptam oeptől vmilyen pénzt,de nem tudom hogy mi az. Sajnos hiába hivom őket egész délelött nem elérhetőek.


Nekem azt mondták h a tgyás 10-e fele jön minden hónapban.

Április 13-n igényeltem meg,8-n szülök elvileg.


Az utalás közleményében az van h egyéb,a táppénznél is mikor jött egyéb volt irva.


2015. máj. 5. 12:33
 1/9 A kérdező kommentje:
a levél alapján kevés az a pénz amit küldtek,az nem lehet tgyás
2015. máj. 5. 12:35
 2/9 anonim ***** válasza:

vagy a táppénz ápr 1-12 ig vagy a tgyás 13-30-ig, más nem lehet így szülés előtt.

Mindig 10-ig jön, ebben a hónapban 10-e vasárnap ezért kb ma vagy holnap várható az utalás.

2015. máj. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja és a levélben lévő összeg bruttó, utalni kevesebbet fognak..
2015. máj. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Beszoroztam az összeget 18 nappal(13-tól 30ig),levontam belőle a 16%os szja-t,de annak többnek kellene lennie mint ami jött.


Közleménybe fel szokták.amugy tüntetni h tgyás?

2015. máj. 5. 13:10
 5/9 anonim ***** válasza:

nem, mindig egyéb a közlemény, nem segítenek sokat..

hát akkor marad a telefon. táppénz ha veszélyeztetett vagy, akkor csak fizu 60%a. esetleg ez nem lehet?

2015. máj. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Táppénz v. csed.

Mennyit kaptál? Mennyit írtak a határozatba?

2015. máj. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Elvileg nem,mert az utolsó tp-s papirt 13-n adtam le a munkáltatónál mikor igényeltem a tgyást is. Oephez 17-n érkezett be tgyásos papir és a tp-s. 24-n meg kaptam tp-t. Kb akkora összeget mint amire számítottam.


Kár h nem veszi fel senki a telot. Já Jó lenne tudni mi ez a pénz.

2015. máj. 5. 13:34
 8/9 A kérdező kommentje:

50 ezret utaltak.


A határozatba napi 4727ft van megállapitva.

2015. máj. 5. 13:36
 9/9 A kérdező kommentje:

Volt némi kavarodás a tp-s papirokkal.


Rosszul zárták le,nem 14 napról hanem csak 10 napra adták oda. Elküldtem munkáltatónak,meg is kaptam a 10 napi tp-t.

A következő tp-s papirt viszont úgy adták oda,h benn volt az a 10 nap is amit ugye már kifizettek. Hivtam oepet akkor azt mondták h ne foglalkozzak vele mert ugyis csak 4 napot fognak kifizetni.

Ezt a papirt április elején adtam le.


Az utolsó tp-s papirt meg ápr. 13-n. És 24-n jött pénz egy akkora összegről ami megfelel a kettő utoljára leadott tp-s papirnak.


Tartok tőle h ez rossz utalás és fizethetem majd vissza

2015. máj. 5. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!