Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Van valamilyen teendőm ha már...

Van valamilyen teendőm ha már gyeden ill cseden vagyok 8 hónapja?

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
persze, nevelni és ellátni kell a gyerekedet, ezért vagy gyeden. vagy mire gondolsz? :D elég értelmetlen a kérésed...
2015. jún. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Milyen humoros ès erkölcsös vagy basszus!!

Arra gondoltam hogy ez az idióta elnevezès miatt vagy ugyanúgy kapom mint eddig!?

2015. jún. 16. 22:46
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

mi van? milyen elnevezés? most már végképp nem értem mit szeretnél kérdezni...

gondolom 8 hónapos a gyereked, tehát kaptál csedet 5-6 hónapos koráig, majd megigényelted a gyedet és most azt kapod. erről van szó??? majd ha lejár akkor igényelheted a gyest.

2015. jún. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Ne háborogj kérdező, tedd fel értelmesen a kérdést inkább. Mire gondolsz?
2015. jún. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Igen nem értjük mire gondolsz? Mit akarsz.

Ha megvolt a jogosultsági időd, akkor ugye kezdted a cseddel (ez a tgyás régi nevén), amit 168 napig kaptál, utána meg kellett igényelned a gyedet, ami ha volt legalább 562 biztosítási napod akkor a gyerkőc 2 éves koráig kapod a gyedet és utána kell megigényelned a gyest.

2015. jún. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Erre mondják, hogy "ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye"...
2015. jún. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jèzusom mièrt kell mindent felfújni , aki hülye már bocsi akkor olvassa ujra!

Mivel jelenleg Gyeden vagyok tehát ezt már most Csednek hívjåk igaz?

Na már most akkor ezen a nèven kapom tovåbb vagy ujra kell igènyelni ezen a nèven??

Mit nem lehet ezen èrteni?!!

2015. jún. 17. 14:19
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

Te nagyon buta vagy, már bocs.

A csed a tgyás új elnevezése. Magyarul, aki 2015.jan.1. urán ment szülési szabira, az csed néven kapta, kapja, nem tgyás.

A gyed most is gyed néven megy, semmit sem kell tegyél.

2015. jún. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te vagy hülye kérdező, de nagyon :D A tgyás új neve a csed, mivel te ezen már rég túl vagy és gyedet kapsz téged ez nem is érint. Még azt sem aki még kapja. Szóval ne háborogj, te beszéltél hülyeséget....
2015. jún. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!