Mikor fizetik a táppénzt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Április 1-től majus 1ig leadtam a munkahelyemnek a táppénzes papírokat. 7en elvitték. A könyvelőhöz. Kérdésem az lenne mikor számíthatok rá, hogy megjön? Ennyire sok idő ?:( köszönöm!
2016. máj. 21. 02:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Akár 30 nap is lehet, mire utalasra kerül. ...
2016. máj. 21. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de én személyesen adtam le az OEPnél 3-án és 20-án jött meg..szóval mire a könyvelőtől elkerült a megfelelő helyre...eltart egy darabig.
2016. máj. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a munkahelyed kifizetőhely, mint az enyém, akkor vagy a következő havi fizetéssel bérszámfejtik, vagy megkéred a munkaügyet hóközi bérszámfejtésre. Nekem utóbbi volt, de nálunk ez megszokott.

Ha nem kifizetőhely, akkor lásd az előttem válaszolókat.

2016. máj. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem lévők leírták. A könyvelő még csak egy pont, az OEP beérkezéstől számítják az ügyintézési napot és lehet hogy még most is a könyvelőnél van a papírod :(

Bár én azt sem értem miért nem adtad le az első (ami ugye 1 hétről szól) már mikor megkaptad, akkor azonnal mehetett volna a könyvelőhöz és már intéződött volna a tp-d. Most meg már te is csak egyenesen küldhetted volna az OEP-nek (gondolom nem kifizetőhely a munkahelyed). És akkor folyamatosan kaphattad volna a tp-t.

2016. máj. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!