Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Anyasági támogatást mikor...

Zs0503xl kérdése:

Anyasági támogatást mikor utalják kártyára?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, h 17-en megkaptam a határozatot róla, hogy jogosult vagyok rá és meg kapom. Azt írták 3.-áig utalják. 6-a van és még nem kaptam meg...

#Anyasáigi
2016. jún. 6. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Most pontosan nem tudom mikor, de én jóval a határozat kézhezvétele előtt megkaptam a pénzt, utalták. Biztos jó számlaszámot adtatok meg?
2016. jún. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ügyfélkapun küldtem be, rá egy hétre kaptam meg bankszámlára. A határozat jóval később jött.
2016. jún. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen jót. Családival együtt igenyeltem meg. Csaladit pénteken már megkaptam. Mind a kettőt kártyára kértem
2016. jún. 6. 17:02
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Kártyára nem kérhetted, csak számlára! A kártya az az eszköz amivel hozzájutsz a számlán lévő pénzhez!
2016. jún. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jo. Értsd jól akkor na!
2016. jún. 6. 19:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 05.08-an szültem és 26-an küldték az anyaságit a számlára. A gyest és családit pedig 06.02-án.
2016. jún. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszaitokat! Akkor a napokban be kell hogy menjek meg érdeklődni mi lett a pénzzel!
2016. jún. 6. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!