Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Közmunka és terhesség, mire...

Közmunka és terhesség, mire számíthatok?

Figyelt kérdés

1 éve kezdtem el dolgozni a váromos polgármesteri hivatalába.

Most úgy néz ki, hogy babám lesz. (Spirál mellett, :-( )

Holnap megyek orvoshoz, hogy egészséges e a kicsi egyáltalán. Ha igen akkor mindenképpen megtartjuk, a kérdésem hogy mire számíthatok a közmunkás bérem után kaphatok bármit is? Vagy marad a GYES?

A közmunka előtt Gyeden majd Gyesen voltam.

KÖSZÖNÖM a válaszokat!


2016. dec. 28. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Csed,gyed.

Csak ugye ilyen bérnél ez majdnem annyi,mint a gyes.

De persze ha megvan a szülés napján a biztositottság és a csed igénylés napján a két év alatt egy év munka.

2016. dec. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a szüléskor is meglesz a munkaviszonyod, akkor kapsz csedet, gyedet. Nem olyan nagy összeg, esetleg azon is el lehetne gondolkodni, hogyha az apa jogosult gyedre, és ennél jobb a bejelentett fizezése, akkor cswd izán a gyedet már ő igényelje minka mellett.
2016. dec. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

101.000 a bruttóm, azt gondoltam hátha egy picivel többet kapok mint a Gyest.

Köszönöm a választ.

2016. dec. 29. 10:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tönbet kapsz, az erős negatìv túlzás volt, hogy majdnem annyi. A duplája meglesz.
2016. dec. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok.

Bocsánat,akkor azért jóval többet kapsz a gyesnél. Én a sima 79155 bruttóson voltam,nekem két gyermekes adokedvezménnyel 50ezer nettó.

Nálunk párom veszi át fél éves lorától a gyedet és adokedvezményt is,mert ő bőven max gyedet kap.

2016. dec. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mivel 3 havonta hosszabbítanak így semmi sem jár.

Utána jártam.

Azért írom le, hogyha valaki nem tudja akkot hátha segítség ez neki.

Köszönöm a válaszokat!

2016. dec. 30. 15:10
 7/7 anonim ***** válasza:
2. Válaszoló vagyok. Igen, én direkt úgy is írtam, hogyha szüléskor is fenn áll a munkaviszony, hiszen az is előfeltétel.
2016. dec. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!