Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Apa GYED-en munka mellett?...

Apa GYED-en munka mellett? Valaki jartas a temaban?

Figyelt kérdés
Pontosan honnan fogjak nezni az apa atlagfizeteset? Onnantol, hogy benyujtjuk az igenylest a baba fel eves koraban? Vagy a baba szuletesetol? Mert ha a baba szuletesetol visszamenoleg szamoljak, akkor sajnos pont nagyon rosszul jarunk. :(
2017. jan. 4. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
a biztosítási időt a születés napjától vizsgálják, mint anyánál, de a jövedelem ugyanúgy a jogosultság napjától visszafelé 3. hónap utolsó napja -180 nap ban van meghatározva.
2017. jan. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is úgy tudom ahogy az első válaszoló. De mi húzza le nektek az átlagot?
2017. jan. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A cegnel ahol dolgozok, lesz most par honap leallas. Nagyon nem jon jokor ez a penzkieses amugy se... De akkor ha jol szamolom, talan pont nem fog beleesni az atlagolasba. Sajnos akkor nagyon rosszul jarnank anyagilag, ezert kerdeztem.
2017. jan. 5. 13:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Leállást úgy érred hogy fizetés nélküli szabin lesz? Mert szerintem azt az időt eleve nem számilnák bele.
2017. jan. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Konkrétat nem lehet tudni még sajnos, mindenesetre elég rossznak tűnik a helyzet... Félek, nehogy ez miatt minimális GYED-et kapjunk csak később.
2017. jan. 6. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!