Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha megemelik a bérem, miből...

Ha megemelik a bérem, miből számolják a Csed-et, Gyedet?

Figyelt kérdés
Szeptemberben mentem vissza dolgozni, előtte gyeden voltam, elvileg januárban emelik a béreket, Mennyi lesz a csed, gyed? Most kaptam nettó 120000- et, úgy meg lesz nettó 140 ezer, és úgy néz ki kismama vagyok. Február, vagy március végéig megpróbálok még dolgozni, de ha rosszul leszek nyilván nem fog menni addig sem. Valaki ért hozzá?
2017. jan. 19. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A szülést megelőző 3. hónap utolsó napjától számolnak vissza 180 napot (vagy 120-at), és annak átlaga lesz az alap.
2017. jan. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem fogok vmi jól járni
2017. jan. 19. 09:54
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha szülés előtt táppénzen vagyok. Tegyük fel márciustól táppénzen vagyok, akkor melyik hónaptól számolnak vissza?
2017. jan. 19. 09:55
 4/4 anonim ***** válasza:
A táppénzes hónapokat átugorják, tehát amikortól táppénzen van, onnan mennek vissza.
2017. jan. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!