Mikor kaphatok Gyed-et? Megvan az 1éves munkaviszonyom, viszon nem 1 munkahelyről. A mostani munkahelyem határozott időre szól (2018. 02.28. ). 2017. 04. 06-án kezdtem.

Figyelt kérdés

Kérdésem,hogy mikor mehetek táppénzre,hogy a gyed-et megkapjam?

Válaszokat előre is köszönöm :)



2017. jún. 27. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikorra vagy kiírva? És mennyi megszakítàs volt az előző és mostani munkahelyed között? Ez a fő kérdés. Mert ha a szülés időpontjàtól 2 éven belül visszamenőleg megvan az egy éved, akkor akàr most azonnal mehetsz tàppénzre. De a tàppénz ideje annyi lehet amit az adott munkahelyen bedolgoztàl. Tàppénz szemponrjàból akkor veszik figyelembe az előző munkahelyed idejét, ha nem volt 30 napnàl nagyobb megszakítàs.
2017. jún. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nov. 4-re vagyok kiírva.

Előző munkahelyem jan. 31.-én szünt meg. Tehát több,mint 30nap megszakítás.

2017. jún. 28. 08:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Július közepén mehetsz leghamarabb táppénzre. Gyedet fogsz kapni, hisz megvan az egy éved. Alapja a mostani béred lesz.
2017. jún. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A 180folyamatos napnak nem kell meglennie?

Mert valahol azt olvastam,hogy csak ugy jár gyed,ha egy munkahelyen megvan az a 180folyamatos nap.

2017. jún. 29. 09:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem
2017. jún. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!