Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit csináljak? Elsős fiam...

Mit csináljak? Elsős fiam torna órán eltörte a kezét és boka repedése lett. Nem szóltak arról, hogy rosszul van vagy elesett. Mikor érte ment a nagymamája délben tudtuk meg mi a helyzet. Műteni is fogják.

Figyelt kérdés
Már nagyon dühített, hogy nem voltak képesek szólni mikor a gyerek sírt is több nem az első alkalom, hogy baleset történik és nem szólnak. Igazgató tud tenni ez ügyben valamit?
2019. okt. 4. 16:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
54%

A diri valószínűleg tud mindent, csak kussol.


A suli fenntartóját, és a RTL-t hívd!

2019. okt. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
16%

Nézd, a pedagógusok nem orvosok. Ha a gyerek elesett és sírt, majd megnyugodott, úgy gondolhatták, hogy semmi baja. A gyerekek esnek, kelnek.


Amúgy le van adva az elerhetosegetek és felveszitek a telefont?

2019. okt. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
90%

Egy műtéttel végződő kéztörés és bokarepedés az nem kis sírás és megnyugvás. Nálunk anno azonnal hívtak családtagot, de ilyen esetben mentőt is.


Engem nem érdekelne a jóviszony ez nagyon komoly felelőtlenség, segítségnyújtás elmulasztása. Rendőrségre mennék, majd ők tudják a továbbiakat.


Ha minden hülyeségért feljelentést lehet tenni, akkor a jogos dolgokért is.

2019. okt. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
88%
Ez komoly. Jegyzőkonyv? Ezért már borítanek asztalt.
2019. okt. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
92%
Vetess fel azonnal jegyzőkönyvet. Panaszt tegyél a fenntartónál és jelemtsd fel a rendőrségen. Foglalkozás körében elkövetett súlyos veszélyeztetés.
2019. okt. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
90%
Gondolkozz már. Egy keztorest nem vesznek észre? Műtét? Lehet nem vinnem vissza
2019. okt. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
82%
Esnek kelnek. Aham. A helyében te nyugodt lennél? Bammeg jegyzőonyvrol hallottal? ezért durva ejnye jár. Tuti nem hagynám. A kisett bért behajtanam mert b@tak szólni.
2019. okt. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
92%

A tanár súlyos hibát vétett és mindenképpen feljelenteném.

DE! Valóban nem biztos, hogy észrevették a törést. Példa: fiam 12 évesen elesett a bringával, persze péntek késő délután, így a helyi SZTK sebészeti ügyeletére rongyoltam el vele. Jött az ORVOS, közölte, hogy röntgen már nincs ilyenkor, megfogta a gyerek kezét, megtekergette a csuklóját, majd közölte, hogy semmi baj, kis zúzódás, majd elmúlik. Másnap reggelre fekete volt a gyerek csuklója és viharsebesen mentünk a Heim Pálba, ahol természetesen rögtön megröntgenezték, majd begipszelték a TÖRÖTT csuklóját. Szóval, ha egy doki nem képes észrevenni, akkor a tanárnak sem biztos, hogy sikerül.

A szülőt viszont értesíteni kellett volna mindenképpen, tehát kötelességmulasztást hajtott végre. Remélhetőleg kellőképpen megbüntetik. Fiókádnak pedig mielőbbi gyógyulást kívánok!

2019. okt. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
96%
Én is estem úgy el anno pénteken, hogy csak hétfőn kaptam gipszet a törött csuklómra, mert amúgy nem volt az olyan feltűnően törött.
2019. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
93%
Hagyjuk már basszus! Nyilván nem orvosok de azért egy ilyen esetben szerintem azonnal értesíteni kell a szülőt.
2019. okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!