Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Kisiskolás gyermekemnek...

Kisiskolás gyermekemnek ebédrendelés, honnan?

Figyelt kérdés

Kisfiam nem tud a továbbiakban az iskolában ebédelni. Én időhiányban nem tudok neki minden napra kétfogásos változatos ebédet varázsolni, így inkább rendelnénk neki.

Van olyan bevált hely, ahol finom, változatos és kisebb adagot adnak és nem túl drága? Az is jó lenne, ha kimondottan gyerekmenü lenne. Budapesten érdekelne.

Köszönöm!



2019. okt. 15. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem tud ott enni?
2019. okt. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Teletálnak van gyermek menüje
2019. okt. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó hogy rendelni akarod de ki fogja átvenni minden nap? mert kb 8-10 között van a kiszállítás.
2019. okt. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A fiam néhány évig a Teletáltól evett.

A portán átvették, és kérésemre a takarító nénik átvitték az ebédlőbe minden nap, ott van egy külön hűtő a bevitt ételeknek.

Cserébe naponta megkapta a kimosott műanyag tárolódobozt, amibe a kollégista gyerekének csomagolt hétvégenként kaját. Nálunk megoldható volt, de nem mindenütt ilyen engedékenyek, és segítőkészek vagy épp nincs meg a megfelelő infrastruktúra.

2019. okt. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Andi80018 ***** válasza:
100%
Igen, teletáltól rendeltem én is nyárra, gyerekmenüt itthonra. Mondjuk elég menza jellegű, szóval attól függ, milyen kaját gondoltál a gyereknek, amit meg is eszik.
2019. okt. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
De miért nem tud suliba enni ?mi változott meg.?
2019. okt. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Ti mit és hol/honnan esztek?

Az nem megfelelő neki? Ha otthon főzöl, akkor is másnap melegíti az ételt. Szóval akár lehet a ti menütök is, másnapra neki gyerekadagba kimérve.


Én nem kérdem, miért nem jó az iskola, mert én főzök minden nap a gyereknek. Nem változatosan, de pont ez a lényeg, hiszen nem eszik meg csak viszonylag szűk spektrumon lévő ételeket...

2019. okt. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem a Teletált!
2019. okt. 16. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!